Free cookie consent management tool by TermsFeed Autoservis – AUTOCENT CZ
Domů > Autoservis

Autoservis

V AUTOCENT CZ s.r.o. máme moderně vybavený autoservis, který nabízí širokou nabídku služeb od rutinních prohlídek a servisních kontrol po komplexní opravy a diagnostiku. Náš tým zkušených a vysoce kvalifikovaných mechaniků používá nejnovější technologie a diagnostické přístroje, aby zajistil, že vaše vozidlo bude vždy v perfektním stavu.

Ke každému automobilu přistupujeme s maximální péčí a pozorností, abychom zajistili jeho perfektní stav. Objednejte se na servis, navštivte nás a svěřte svůj automobil do rukou profesionálů.

Jsme smluvní servis:

Objednejte se na servis +420 734 555 999

Možnost zapůjčení náhradního vozidla

Potřebujete být mobilní i během servisu vašeho vozidla? V AUTOCENT CZ s.r.o. vám nabízíme službu zapůjčení náhradního vozidla, abyste mohli bez omezení pokračovat ve svých každodenních aktivitách. Kontaktujte nás pro více informací.

Pick-Up Service

Zjednodušte si život s naším Pick-Up servisem! Jsme si totiž vědomi, že váš čas je drahocenný, a proto nabízíme exkluzivní službu vyzvednutí vašeho vozidla přímo u vás doma nebo v práci a jeho následné vrácení po dokončení servisních prací. Tato služba je navržena tak, aby vám šetřila čas a poskytla maximální pohodlí. Kontaktujte nás pro více informací.

Objednejte se na servis:

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
GDPR
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů