Free cookie consent management tool by TermsFeed O nás – AUTOCENT CZ
Domů > O nás

O nás

V AUTOCENT CZ s.r.o. jsme profesionálové a chceme tím, co děláme, pozvednout kulturu služeb v našem oboru. Milujeme inovativní a jednoduchá řešení. Chceme být lídrem na trhu a pro zákazníky první volbou pro řešení osobní nebo firemní mobility. Usilujeme o stále zlepšování kvality, rychlosti a kultury našich služeb. Vybudovali jsme pro naše zákazníky nové centrum služeb, kde jsme propojili obchodní část se servisní a v servisní části použili nejmodernější technologii. To vše v jednoduchém moderním designu a se strategií: "Na prvním místě je u nás spokojený mobilní klient".

Kvalita a spolehlivost

V AUTOCENT CZ s.r.o. považujeme kvalitu a spolehlivost nejen za základní pilíře našeho podnikání, ale také za závazek vůči každému našemu zákazníkovi. Toto úsilí se odráží v pečlivém výběru našich vozidel, v detailním přístupu k servisním službám a v neustálém zdokonalování našich procesů, abychom vyhověli a překonali očekávání našich zákazníků.

Profesionalita a rychlost

V AUTOCENT CZ s.r.o. klade velký důraz na spojení vysoké úrovně profesionality s efektivním a rychlým poskytováním služeb. Naši odborně vyškolení zaměstnanci jsou zde, aby vám vždy zajistili prvotřídní servisní zážitek, přičemž plně respektují váš cenný čas.

Orientace na zákazníka

V AUTOCENT CZ s.r.o. je naším primárním cílem nejen vyhovět vašim potřebám, ale i překonat vaše očekávání. Náš tým se skládá z vysoce kvalifikovaných specialistů, kteří jsou připraveni vám věnovat svou plnou pozornost, poskytnout odborné poradenství a vypracovat řešení na míru vašim specifickým potřebám.