Free cookie consent management tool by TermsFeed Fleet Servis – AUTOCENT CZ

AUTOCENT FLEET SERVICE

Služba AUTOCENT FLEET SERVICE (AFS) je navržena tak, aby vyhověla specifickým potřebám flotil všech velikostí - od malých a středních podniků s vozovým parkem až do 200 vozidel až po velké korporace spravující flotily nad 200 vozů. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobené individuálním potřebám každého podniku, ať už se jedná o regionální činnost nebo rozsáhlé korporátní operace.

Proč je služba AFS výhodná?

  • Prokazatelné snížení nákladů na servis vozidel v porovnání s autorizovanými servisy.
  • Provádění oprav a pravidelného servisu všech značek vozidel, a to pod jednou střechou.
  • Provádění pravidelných servisních prohlídek předepsaných výrobcem vozidla a oprav, aniž by tím byla dotčena záruka výrobce. Využití blokové výjimky Evropské komise v praxi.
  • Systém centralizované fakturace. Máte absolutní přehled o svých vozidlech a o nákladech spojených s údržbou vašeho vozového parku.
  • Nadstandardní služby, které jsou srovnatelné se servisy autorizovanými, jako například přistavení a vyzvednutí vozidla u klienta, poskytnutí náhradního vozidla po dobu opravy,odtahová služba, provádění oprav dle pokynů výrobců vozidel.
  • Garanční (záruční) opravy musí být realizovány v síti autorizovaných servisů, avšak servis AFS je schopen tyto garanční opravy řešit s příslušným autorizovaným servisem. Výhodou pro vás je, že nemusíte navštěvovat několik různých servisů. Zařídíme vše za Vás.
  • Nečekají Vás žádné nepředvídané výdaje. Před započetím opravy vždy sdělíme na základě zakázkového listu, kolik zaplatíte za použité náhradní díly i práci. U řady prací lze sjednat pevnou cenu za úkon. Díky našim kontrolním mechanismům si můžete být jisti, že to, co nepotřebuje vyměnit, nevyměňujeme a to, co platíte, opravdu dostáváte.
  • Úplný a srozumitelný účet je u nás samozřejmostí.
  • AFS zaručuje použití pouze kvalitních náhradních dílů od předních světových výrobců kvalitativně shodných s originálními náhradními díly a zároveň jejich odbornou montáž, kterou provádí profesionálové s dlouholetými zkušenostmi z oboru za použití nejmodernějších diagnostických nástrojů. Kromě vysoké technické úrovně provedených oprav, která zaručuje maximální bezpečnost při jízdě, klademe důraz i na celkovou úroveň profesionální obsluhy zákazníka po celou dobu realizace zakázky, tedy od přijetí vozu až po jeho předání.

V AUTOCENT CZ s.r.o. klademe velký důraz na osobní přístup a spokojenost zákazníka. Jsme zde, abychom naslouchali vašim přáním a nabídli řešení přizpůsobená vašim unikátním požadavkům. Naším cílem je zajistit, aby se každý zákazník cítil u nás jako doma, s jistotou, že jeho vozový park je v nejlepších rukou.

Jsme smluvními partnery těchto společností: